Home / Kryesoret / Sot bëhet përzgjedhja e top 10 grave menaxhere më të suksesshme në Maqedoni

Sot bëhet përzgjedhja e top 10 grave menaxhere më të suksesshme në Maqedoni

Sot organizohet zgjedhja e dhjetë grave më të suksesshme menaxhere për vitin 2016 në Maqedoni,

Dje dhe pardje u është kushtuar grave tematika edukative për kujdesin ndaj vetes, bukurisë, si dhe shumë sfera tjera.

Ky është organizimi i 21-të me radhë, kurse deri tani janë zgjedhur 210 gra të sukseshsme menaxhere në Maqedoni. Secilin vit përzgjidhen nga 10 gra më të sukseshsme, por vetëm vitin e kaluar u zgjodhën 20, me rastin e 20 vjetorit të aktivitetit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *