Home / Lajme / Maqedoni / Spiuni maqedonas ka xhiruar politikanët duke bërë seks, shikoni! (Video)

Spiuni maqedonas ka xhiruar politikanët duke bërë seks, shikoni! (Video)

Marjan Efremov, ish i punësuar në Agjencinë për Zbulim në Maqedoni në vitin 2009, e pastaj edhe mik i afërt i shumë politikanëve dhe biznesmenëve nga Maqedonia, me vite i ka incizuar politikanët dhe biznesmenët e njëjtë në banesën e tij luksoze në Halkidiki.

Aty, ai në besim u ka organizuar orgji dhe gej-takime, e më pas i ka shantazhuar me ato incizime duke u kërkuar shumë të mëdha parash. Përcillni storjen e Televizionit “Al Jazeera”” lidhur me këtë rast./Lajmpress/

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *