Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet me sëpatë një familje në Shkup

Sulmohet me sëpatë një familje në Shkup

Një burrë 37 vjeçar, ka sulmuar me sëpatë, një familje në oborrin e shtëpisë së tyre .

Siç bëhet e ditur nga MPB-ja, dje në orën 18:40 në rrugën 376 në Shkup, në oborrin e shtëpisë në pronësi të A.A me dhunë ka hyrë personi A.Xh dhe e ka sulmuar me sëpatë pronarin, vajzat e tij S.A (21) dhe A.A (30), sidhe bashkëshortën e tij H.B (50).

Pronari i shtëpisë, A.A është lënduar rëndë dhe është dërguar në Qendren Emergjente në Shkup.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishëm të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *