Home / Lajme / Botë / Sulmuesi me maskë të derrit gjuajti me revole drejtë turmës së njerëzve në kazino

Sulmuesi me maskë të derrit gjuajti me revole drejtë turmës së njerëzve në kazino

Një person i armatosur i veshur me një maskë të derrit thuhet se ka hapur zjarr në një hotel në Las Vegas. Policia konfirmon se s’ka të plagosur.

Raportimet e mediave sugjerojnë se incidenti ndodhi pasi personi tentoi të grabisë kazinonë dhe një dyqan të firmës “Rolex” që gjendet brenda kompleksit, transmeton Gazeta Express.

Departamenti i Policisë Metropolitane në Las Vegas kanë konfirmuar se nuk ka pasur asnjë person të plagosur.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *