Home / Lajme / Maqedoni / Të shtunën mbahet auto rally i femrave në Avtokomandë

Të shtunën mbahet auto rally i femrave në Avtokomandë

Në parkingun e sheshit të lagjës Avtokomandë, të shtunën prej orës 10 deri në orën 14 do të mbahet gara tradicionale me vetura për femra, transmeton Gazeta Express.

Në parkingun e sheshit të lagjës Avtokomandë, të shtunën prej orës 10 deri në orën 14 do të mbahet gara tradicionale me vetura për femra, transmeton Gazeta Express.

Kjo garë do të realizohet nën organizimin e komunës Gazi Babë dhe organizatës “Primo AVJ”

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *