Home / Kryesoret / Tetovari “djeg” bastoren, fiton mbi 1.500.000 Denar (FOTO)

Tetovari “djeg” bastoren, fiton mbi 1.500.000 Denar (FOTO)

Një qytetarë i Tetovës ka fituar një shumë të jashtëzakonshme parashë në një bastore sportive, pasiqë ka qëlluar saktë dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve me kuota marramendëse, transmeton Televizioni Koha. Ai ka vendosur një shumë prej 50 Euro dhe në fund fati i ka buzëqeshur pasiqë ka fituar më shumë se 25.000 euro në sistemin 1-2. /Tv Koha/

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *