Home / Kryesoret / Tetovarit i ik gruaja, e paraqet në polici

Tetovarit i ik gruaja, e paraqet në polici

21 vjeçari nga fshati Xhepçisht i Tetovës mbrëmë në policinë e Tetovës ka paraqitur gruan e tij të zhdukur.

Sipas tij dje rreth orës 19.15 gruaja e tij S.M 20 vjeçare ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *