Home / Kryesoret / Tifozët kuqezi dhurojnë spektakël në rrugët e Palermos (Video)

Tifozët kuqezi dhurojnë spektakël në rrugët e Palermos (Video)

Kuqezinjtë do të takohen me kombëtaren italiane në stadiumin Renzo Barbera të Palermos.

E pikërisht në rrugët e këtij qyteti kanë arritur tifozët kuqezinj dhe me këtë video emocionuese ftojnë të gjithë shqiptarët që të jenë në stadium në ndeshjen e sotme.

Grupi i tifozëve do të shkojë në fshatin Arbëresh, ku do të ketë edhe një ceremoni.

Theksojmë se takimi fillon në ora 20:45 dhe stadiumi pritet të jetë i stërmbushur.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *