Home / Lajme / Kronika e zezë / Tmerr në Shkup: Përdhunohet një vajzë e re me nevoja të posaçme

Tmerr në Shkup: Përdhunohet një vajzë e re me nevoja të posaçme

Një tmerr i vërtet ka tronditur Maqedonisë. 34-vjeçari nga Shkupi ka përdhunuar një person me të meta fizike.

Policia sot ka informuar se nga ana e gjykatësit së procedurës paraprake i është caktuar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditë, sepse në muajin shkurt, rreth orës 10, deri sa 25-vjeçarja F.D ka qëndruar në një stol në parkun, ka ardhur dhe me dhunë e ka dërguar në banesën e tij, ku dhe e ka përdhunuar.

Të nesërmen e ka kërcënuar që të mos tregoj askund dhe me pas e ka lëshuar.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *