Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi në Dibër: Shtypet nga traktori 50 vjeçari

Tragjedi në Dibër: Shtypet nga traktori 50 vjeçari

Një pesëdhjetë vjeçar ka ndërruar jetë pasi është shtypur nga traktori në fshatin Dolgash të Dibrës, transmeton Gazeta Express.

Nga MPB informojnë se rastin e kanë raportuar nga Qendra Mjekësore në Strugë ku personi ishte dërguar pa shenja jete.

I ndjeri K.S. nga fshati Dolgash si bashkëudhëtar në traktorin që ishte duke e ngarë 33 vjeçari O.A., për një moment bie dhe shtypet nga i njëjti.

Policia ka kryer inspektim ligjor dhe po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *