Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjike/ Fëmija 6 vjeç në gjendje të rëndë, bie nga kati i 6 i pallatit

Tragjike/ Fëmija 6 vjeç në gjendje të rëndë, bie nga kati i 6 i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Lezhës. Një fëmijë 6 vjeç është rrëzuar nga kati i gjashtë i një pallati dhe për pasojë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se fëmija është dërguar me helikopter drejt Tiranës për një mjekim më të specializuar.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori, administrata në dy ndërrime

Pas dy javësh, qytetarët edhe pas orës 16 do të mund të nxjerrin, certifikatën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *