Home / Showbiz / Tuna shtatzënë ‘ribashkohet’ me Cozman (Foto)

Tuna shtatzënë ‘ribashkohet’ me Cozman (Foto)

Ndarja e çiftit Tuna dhe Cosman ishte një nga ngjarje të të përfolura në botën e showbizit.

Por ata janë rikthyer në skenën sot në spektaklin ‘YFSF’. Personazhet e tyre u imituan nga aktorja e humorit Marjana Kondi dhe Xum Allushi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *