Home / Lajme / Maqedoni / Tuna: Unë gati për të lindur, Maqedonia ende pa qeveri

Tuna: Unë gati për të lindur, Maqedonia ende pa qeveri

Ndaj vendimit të presidentit të Maqedonisë Gjorgje Ivanov ka reaguar edhe këngëtarja e famshme nga Shkupi, Tuna Sejdiu.

“Unë jam gati për të lindur dhe Maqedonia ende nuk ka një qeveri”, ka shkruar Tuna në profilin e saj në “Facebook”.

Këngëtarja është shprehur e shqetësuar me zhvillimet e fundit politike në Maqedoni, pasi bashkëjeton atje së bashku me Patris Berishën.

Tuna është në prag të lindjes së fëmijës së saj të parë dhe duket se ka shfrytëzuar këtë fakt për të ironizuar aktualitetin politik në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *