Home / Kryesoret / TV Sitel fillon me ndryshime, i pari largohet Llatas

TV Sitel fillon me ndryshime, i pari largohet Llatas

Televizioni Sitel  në pronësi të Lubisav Ivanov – Xingo po përgatitet të ndryshojë stafin kryesor redaktues, duke përfshirë edhe kryeredaktorin Dragan Pavlloviç – Llatas.

Ky i fundit tanimë është stolisur edhe me titullin akademik prof.dr, dhe se mund të përfshihet në ndonjë universitet privat.

Llatas ka shkuar në pushim vjetor, ndërsa sipas portalit Libertas, menaxhmenti i këtij televizioni po zhvillon bisedime që në vend të tij të vjen një kuadër nga jashtë. (INA)

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *