Home / Kryesoret / “Unë kam kujdes”, fushata e re për sigurinë në komunikacion

“Unë kam kujdes”, fushata e re për sigurinë në komunikacion

Ministria e Punëve të Brendshme dhe rafineria “OKTA” kanë filluar fushatën e re për sigurinë në komunikacion, “Unë kam kujdes”,

Në kuadër të kësaj fushate, do të shpërndahen donacione edukative në më shumë se 15 shkolla fillore në Maqedoni,do të shfaqen drama me temë të sigurisë në komunikacion dhe do të shpërndahen libra të ndryshëm për ngjyrosje me rregullat themelore të komunikacionit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *