Home / Lajme / Vajza qe transformon veten e saj ne karakteret e Diznit permes grimit dhe shamise se saj

Vajza qe transformon veten e saj ne karakteret e Diznit permes grimit dhe shamise se saj

Artistja malajziase e njohur si mbreteresha e Henes ka 73.000 ndjekes ne instagram. Te gjithe admirojne grimin e saj ku ajo rikrijon karakteret e filmave te animuar klasik. Ajo filon nga librat me te dashur te sa si J.R.R Tolkien, Hannibal Lecter deri ne nje nivel tjeter duke perdorur aftesite e saja si make-up artiste qe ti sjelle karakteret e preferuara te saj ne jete. Me e mira e kesaj eshte se ajo perfshine shamine e saj ne prezantimin e karaktereve te saj te preferuar nga Dizni.

Shikoni mbretereshen e Henes si rikrijon karakteret tuaj te preferuar ne nje menyre qe se keni pare asnjehere me pare!

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *