Home / Kryesoret / Veljanovski i VMRO-se disa shuplaka Xhevat Ademit (VIDEO)

Veljanovski i VMRO-se disa shuplaka Xhevat Ademit (VIDEO)

Kamera e ka kapur momente nga një bisedë e afërt mes Trajko Veljanovskit, i cili aktualisht kryeson me Kuvendin, dhe disa prej deputetëve të BDI-së. Në bisedën miqësore që është zhvilluar gjatë pauzave të seancës plenare, Elup Alimi nga BDI-ja, i tregon Veljanovskit diçka në telefon, ndërsa të gjithë buzëqeshin. Më pas, në formë përkëdhelëse, Veljanovski “e ledhaton” me disa shuplaka deputetin e BDI-së, Xhevat Ademin, veprim të cilin e përsërit disa herë. Për më tepër, ndiqeni videon në vazhdim:

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *