Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëhelmohet 19 vjeçari nga Turqia në Gostivar

Vetëhelmohet 19 vjeçari nga Turqia në Gostivar

Dje në mbrëmje rreth orës 19 e 20 minuta në Departamentin e emergjencës në spitalin e Gostivarit është sjellë O.A.B. 19-vjeçari nga Turqia, e cila është vetëhelmuar më parë me 36 lloje të ndryshme tableta, transmeton TetovaSot.

Pas ndihmës që i është ofruara nga spitali, dhe nga përkeqsimi i gjendjes së tij me një autoambulancën e Gostivarit është transferuar në klinikat në Shkup.
Pas ndihmës do të dihen arsyet e helmimit, rrethana dhe çdo gjë tjetër.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *