Home / Lajme / Rajon / Vetëhelmohet me fostoksinë, gjen vdekjen 54 vjeçarja

Vetëhelmohet me fostoksinë, gjen vdekjen 54 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Durrës, ku si pasojë e një vetëhelmimi ka ndërruar jetë një 54 vjeçare.

Policia njofton se ngjarja e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 14:00,  në lagjen Nr.5 Durrës, në banesë, ku është vetëhelmuar, me fotoksinë shtetësia E.C. 54 vjeçe. Fatkeqësisht , shtetësia e mësipërme ka ndërruar jetë  në Spitalin “Nënë Tereza”,  Tiranë.  Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale” Shkaktimi i vetëvrasjes” parashikuar në nenin 99 të Kodit Penal.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *