Home / Kryesoret / Vetura futet në kahje të kundërt duke rrezikuar shumë jetë njerëzish (Video)

Vetura futet në kahje të kundërt duke rrezikuar shumë jetë njerëzish (Video)

Në Shkup ndodh edhe kjo, një veturë që ishte duke vozitur në kahjen e kundërt të rrezikoj jetën e qytetarëve në qarkoren rreth Shkupit, shkruan Telegrafi Maqedoni.

”Normal unë çdo herë vozis në linjën e majtë por këtë herë për fat të mirë isha duke vozitur në anën e djathtë. U tërqetha kur e pash se një veturë ishte drejtuar kah unë dhe vazhdonte të lëviz, pa ndonjë ndalesë.” ka shkruar një vozitës që kishte inçizuar duke vozitur.

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes, në vendin e quajtur Hipodrom, në autostradën Shkup-Kosovë. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *