Home / Kryesoret / Vjedhje në një bastore sportive në Shkup

Vjedhje në një bastore sportive në Shkup

Një kryerës i panjohur mbrëmë në orën 22:15 minuta ka kryer vjedhje në një bastore sportive në rrugën “Marko Krale” në Shkup.

Siç kumtoi MPB, vjedhësi me grushta e ka goditur të punësuarin dhe nga duart ia ka marrë një qese të zezë ku ka pasur rreth 200.000 denarë.

Po ndërmerren masa për gjetjen e kryerësit dhe ndriçimin e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *