Home / Lajme / Botë / Vrasje apo vetëvrasje? Pastruesja kërkon ndihmë, por pronarja vetëm e filmon (VIDEO +18)

Vrasje apo vetëvrasje? Pastruesja kërkon ndihmë, por pronarja vetëm e filmon (VIDEO +18)

​Video e mëposhtme po tmerron botën. Një pastruese shikohet teksa ndodhet në rrezik për jetën dhe shefja e saj në vend që ta ndihmojë vendos që të filmojë.

Nuk dihet akoma nëse është aksident apo vetëvrasje, por kuptohet që personi që ishte aty nuk e vriste mendjen fare për fatin e pastrueses.

Hetimet e policisë mësohet që po vazhdojnë.

Akoma nuk dihet nëse ajo ka vdekur apo ka mbijetuar.

Ngjarja ka ndodhur në Kuvajt.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *