Home / Lajme / Rajon / Vrava 65-vjeçarin se donte të më mbyste me një kokërr ulliri

Vrava 65-vjeçarin se donte të më mbyste me një kokërr ulliri

Ka qenë tronditëse dëshmia e autorit të vrasjes horror në Këlcyrë.

Nga informacionet e deritanishme mësohet se ai u tha hetuesve që viktima do ta mbyste me një kokërr ulliri, ndaj dhe e sulmoi me thikë, shkruan ABCNews.

Alban Hoda 30 vjeç rezulton të ketë qenë komando në Afganistan dhe kur është kthyer nga misioni i dytë në vitin 2012, ka shfaqur probleme mendore, për të cilat ka dhe një raport mjekësor.

Ai akuzohet për vrasjen e 65-vjeçarit Nesim Hoxha paraditen e djeshme në Sukë të Këlcyrës. Autori u arrestua menjëherë pas ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *