Home / Kryesoret / Vuçiçi i frikëson serbët me “Skenarin e Maqedonisë” (VIDEO)

Vuçiçi i frikëson serbët me “Skenarin e Maqedonisë” (VIDEO)

Me fotot e protestave të Maqedonisë të bashkuyar dhe aksionet e policisë maqedonase, kryeministri serb që është kanditat për president të Serbisë kërkon mbështetje për të fituar zgjedhjet të dielën.

Videoja e fundit propaganduese fillon dhe mbaron me Maqedoninë. Vuci ditët e fundit vazhdimisht po e për krizën në Maqedoni gjatë fushatës së tij.

Fushatën e Vucicit, sipas mediave serbe, po përgaditet nga ekspert marketingu nga Izraeli të cilët më parë ka punuar në ushtrinë izraelite dhe inteligjencës.

Aron Shaviv është udhëheqës kreativ i fushatës, dhe ka punuar në një seri të vendeve të Ballkanit, duke përfshirë edhe Maqedoninë para 7-8 viteve, qëndron në artikullin e lajmeve për këtë ekspert 38-vjeçar për marketing politik.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *