Home / Kryesoret / “Wizzair” nga korriku lëshon linjën Shkup-Romë nxitoni dhe rezervoni

“Wizzair” nga korriku lëshon linjën Shkup-Romë nxitoni dhe rezervoni

RISI – RISI – RISI

Aviokompania “Wizzair”, ka paralajmëruar sot se nga korriku do të fillojë linja Shkup-Romë dhe anasjelltas.
“Wizair” me këtë rast do të lidh kryeqytetin e Maqedonisë me Romën, prej 14 korrikut të vitit 2017, çdo qarkullim do të realizohet dy herë në javë, nxitoni dhe rezervoni!

Rezervoni tani!
🇮🇹 Romë.: +39 338 11 11 728
🇮🇹 Romë.: +39 347 6161 051

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *