Home / Kryesoret / Xhevat Ademi: Ju i keni fituar zgjedhjet por ne e kemi shumicën

Xhevat Ademi: Ju i keni fituar zgjedhjet por ne e kemi shumicën

”Ju i keni fituar zgjedhjet por nuk keni shumicë parlamentare në Kuvend dhe këtë duhet ta kishit ditur me kohë. Ju nuk keni shumicë parlamentare. Ju e keqpërdorni të drejtën që e lejon Rregullorja e Kuvendit. E dini cili është efekti i këtij diskutimi që e bëni ju? Asgjë! Të jemi të qartë dhe të zhbllokojmë këtë punë në Kuvend.” tha Xhevat Ademi.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *