Home / Kryesoret / Xhezair Shaqiri: Urime ora policore të gjithë qytetarëve të Maqedonisë

Xhezair Shaqiri: Urime ora policore të gjithë qytetarëve të Maqedonisë

Xhezair Shaqiri ose ish komandant Hoxha shkruan dhe uron qytetarëve të Maqedonisë orën policore.

“Shqiptarët po festojnë 8 marsin. Gruevski po jep urdhër policëve që të kthehen prej pushimit. Urime grusht shteti apo puçi dhe me fat ora policore ju qytetar të Maqedonisë.

Në kofsh Bektesh e merr vesh se pse po iu anulohet pushimi të gjithë policëve të Maqedonisë”, shkroi Xhezair Shaqiri në llogarinë e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *