Home / Teknologji / Zbulohet çmimi i Samsung Galaxy S8 dhe S8+ për Europë

Zbulohet çmimi i Samsung Galaxy S8 dhe S8+ për Europë

Llogaria e njohur në Twitter, @rquandt, përmes një postimi zbuloi se çmimi për Europë i Galaxy S8 dhe S8+.

Roland Quandt

Samsung Galaxy S8 and S8+ will be out in Black, Silver and Violet (!) colors, retail listings show. S8 priced at 799, S8+ at 899 Euro.

Githashtu, @rquandt shkruan se këta telefonat e rinj të Samsungut do të jenë në dispozicion në ngjyrë të zezë, argjendi, si dhe me ngjyrë të re, vjollce.

Gjithashtu lexo

Kjo do të jetë veçantia e iPhone 8

Një kornizë e hollë, në linjë me Infinity Display të vendosur nga Samsung tek Galaxy …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *