Home / Lajme / Kronika e zezë / Zduket nje vajze pese vjeçare nga Shkupi

Zduket nje vajze pese vjeçare nga Shkupi

Një shkupjan ka paraqitur në polici se është humbur vajza e tij pesë vjeçare

Policia informon se D.K është paraqitur në polici dhe ka lajmëruar se mbrëmë rreth orës 23 nga shtëpia në drejtim të panjohur është larguar vajza e tij pesë vjeçare.

MPB informon se janë ndërmarë masa për gjetjen e vajzës së humbur.

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *