Home / Kryesoret / Zhduket një 55 vjeçar nga fshati Oktisi i Strugës

Zhduket një 55 vjeçar nga fshati Oktisi i Strugës

Në ora 17 në policinë e Strugës është lajmëruar 27 vjeçari me inicialet A.C. nga fshati Oktisi dhe ka raportuar se rreth orës 9 e 30 minuta nga shitorja e tij për në drejtim të panjohur është lagruar babai i tij,

Bëhet fjalë për 55 vjeçarin me inicialet A.C. për të cilin akoma nuk ka asnjë lajm se ku ndodhet dhe se po ndërmerren të gjitha masat për gjetjen dhe zbardhjen e rastit, njofojnë nga SPB në Strug

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *