Home / Lajme / Kronika e zezë / Zhduket një shkupjane dhe një tetovare

Zhduket një shkupjane dhe një tetovare

MPB ka njoftuar se 24 orët e fundit janë denoncuar si të zhdukur një shkupjane dhe një tetovar.

Në Stacionin Policor në Draçev, S.M (40) nga Shkupi dje ka denoncuar se tre ditë më parë nga shtëpia ka dalë dhe nuk është kthyer vajza e tij 17-vjeçare.

Të njëjtën ditë në Stacionin Policor në Tetovë R.M (48) nga Kamjan ka denoncuar se dy ditë më parë nga shtëpia është larguar nipi i tij I.S dhe që atëherë nuk ka asnjë gjurmë.

Gjithashtu lexo

Pollog: Gjoba ndaj 27 vozitësve – (VIDEO)

Sektori për Punë të Brendëshme në Tetovë vazhdon me kontrollet e përforcuara në rajonin më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *