Home / Lajme / Maqedoni / Zjarr në ndërtesën e ‘Jahja Kemalit’ në Qendër të Shkupit

Zjarr në ndërtesën e ‘Jahja Kemalit’ në Qendër të Shkupit

Sot në mëngjes ndërtesën e “Jahja Kemalit” në Qendrën e Shkupit e ka kapluae një zjarr i vogël, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Zjarri ka shpërthyer në çati dhe menjëherë është fikur, informojnë nga Njësit kundër-zjarrit.

Sipas informata të para, nga zjarri është shkaktuar dëm i vogël material. Dëshmitarët okularë thanë se gjatë zjarrit, të gjithë të punësuarit kanë dalë nga ndërtesa. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *