Home / Kryesoret / ZYRTARE: Inter-Milan, ndeshja zhvillohet në Kinë

ZYRTARE: Inter-Milan, ndeshja zhvillohet në Kinë

Para fillimit të sezonit 2017/2018 skuadra e Interit dhe Milanit do të përballen në Kinë.

“Nanjing Olympic Sports Centre” i pronarëve të Interit, grupit Sunning, do të jetë sponsori i takimit, raportojnë mediat italiane.

Derbi i Milanos në Kinë do të zhvillohet më 24 korrik.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *