Home / Sport / ZYRTARE/ Ja kur hidhet shorti për çerekfinalet e Championsit

ZYRTARE/ Ja kur hidhet shorti për çerekfinalet e Championsit

Momentalisht janë kualifikuar vetëm 4 nga 8 skuadra që do të marrin pjesë në çerekfinale të Champions Leagues.

Barcelona, Real Madrid, Bajerni i Mynihut dhe Borussia Dortmund kanë vazhduar ëndrrënb në kompeticionin më të rëndësishëm evropian.

Pas përfundimit të ndeshjeve të mesjavës së ardhshme që do t’i kompletojnë emrat e 4 skuadrave të tjera çerekfinaliste, do të jetë koha e shortit që pritet të hidhet më 17 mars në orën 12:00.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *