Home / Kryesoret / ​Çudi në futbollin shqiptar, ndeshja përfundon 30:0

​Çudi në futbollin shqiptar, ndeshja përfundon 30:0

ava e 16-të e Superligës së femrave në Shqipëri ka prodhuar një rezultat të pabesueshëm ndërmjet Kinostudio dhe The Door

Vashat e Kinostudio kanë shënuar një nga rezultatet më të thella në histori të futbollit shqiptar, pasi mposhtën 30:0 vajzat e The Door.

Kinostudoi në të dy pjesët shënoi nga 15 gola, ndërsa golashënuesja më e mirë ishte Esi Lufo me 9 gola.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *