Home / Showbiz / 2po2 flet për Unikatilin (VIDEO)

2po2 flet për Unikatilin (VIDEO)

Besnik Canolli, i njohur si 2Po2, së fundmi ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së tij.

Ndër të tjera reperi ka folur edhe për repin kosovar.

Po ashtu, nuk e ka lënë pa e përmendur edhe Unikatilin, me të cilin muaj më parë e solli një bashkëpunim, të titulluar “Kryt nalt”.

Por, çfarë ka thënë në Express Rozë për reperin, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *