Home / Showbiz / 3 vip-e me të njëjtin fustan! Kujt i ka hije më shumë?! (Foto)

3 vip-e me të njëjtin fustan! Kujt i ka hije më shumë?! (Foto)

Janë të shumta rastet kur këngëtaret shqiptare përpiqen të frymëzohen nga stili i njëra-tjetrës dhe përfundojnë duke u veshur njësoj.

Ka ndodhur shpeshherë që të jenë veshur njësoj me  artiste të huaja, por kur një fustan vishet nga tre persona atëherë situata bëhet më tepër interesante.

Fustani bombastik që kishte veshur mbrëmjen e kaluar moderatorja Arbana Osmani është veshur nga këngëtarja shqiptare Poni dhe nga diva latine Jennifer Lopez.

Në foton e mëposhtme mund të shihni tre bukuroshet me të njëjtin fustan.

Por cilës i shkon më shumë?

Tre artiste me të njëtin fustan/Kush e ka veshur më bukur?

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *