Home / Lajme / Botë / 6 shenjat që tregojnë se atij i pëlqeni (Foto)

6 shenjat që tregojnë se atij i pëlqeni (Foto)

Për të kuptuar kur dikush ju ka qejf nuk duhet ta pyesni atë, por duhet ta kuptoni nga veprimet që bën.

Pavarësisht çfarë mund të thotë ai, gjestet tregojnë mjaft qartë ndjenjat.

Ai prek herë pas here flokët. Bën këtë gjest kur dikush e tërheq dhe ai kërkon besimin në vetvete.

Vendos duart në bel. Nëse një person vendos duart rreth belit përpiqet të tregojë forcën e tij.

Ai përpiqet të zërë shumë hapësirë. Përdor taktikën e fryrjes, sepse është një instinkt i vjetër, që duhet ta bëjnë para femrave.

Ai flet qartë dhe duket mjaft orator. Ky është një tregues se ai dëshiron t’ju bëjë përshtypje.

Kopjon pozicionin tuaj. Flet me gjuhën e trupit dhe tregon se keni diçka të përbashkët.

Fytyra e tij merr pamje ngazëlluese. Nëse një njeri ju pëlqen, ai merr një fytyrë më miqësore, e cila tregon magjepsje./Blitz.al/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *