Home / Lajme / Botë / 60 vajza rrihen me njëra-tjetrën në një qendër tregtare

60 vajza rrihen me njëra-tjetrën në një qendër tregtare

60  vajza janë zënë me njëra-tjetrën në qendrën tregtare ‘Orange Park’ në Florida.

Video e momentit shokues është publikuar në Facebook ditën e dielë. Në pamje vajzat shihen duke shkelmuar dhe qëlluar njëra-tjetrën me grushta. Sipas CBS pjesa më e madhe e vajzave të përfshira ishin adoleshente dhe policia ka arrestuar 5 prej tyre.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *