Home / Lajme / Rajon / A do ta pranonte postin e presidentit Sali Berisha?

A do ta pranonte postin e presidentit Sali Berisha?

 

 

Ish kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar sot në mbrëmje në një intervistë në Tonight Ilva Tare në Ora News.

Tare: A ju është ofruar posti i presidentit?

Berisha: Nuk më është ofruar por dhe nuk pranoj. Unë kam një shprehje. Nisje pa kthim”

Tare: Po kthimin në krye të PD?

Berisha: Kurrë. Dua të vazhdoj si deputet. I kam mbyllur hesapet

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *