Home / Showbiz / A e braktisi Cooper, modelen ruse?

A e braktisi Cooper, modelen ruse?

Bradley Cooper nuk ”braktisi” modelen e njohur ruse Irina Shayk e cila së fundi solli në jetë një vajzë.

Bëhet e ditur që Cooper nuk e la të vetmuar modelen dhe vajzën e tyre, për të qenë pjesë e festivalit ‘’Coachella’’.

Kështu ka thënë një burim i afërt i familjes Cooper, për TMZ,  i cili hedhi poshtë raportimet se Irina u braktis bashkë me vajzën për ”Coachella” teksa përfundon se ”Koha do të tregojë të vërtetën për çiftin”,

Megjithatë pjesëmarrja e Cooper në festival edhe u dëshmua pasi në rrjetet sociale u publikuan fotografi të tij teksa ndante puthje me Lady Gagan gjatë xhirimeve.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *