Home / Showbiz / A e dini se “Feridja” dhe “Sulltani” janë të martuar, ja sa fëmijë kanë bashkë (Foto)

A e dini se “Feridja” dhe “Sulltani” janë të martuar, ja sa fëmijë kanë bashkë (Foto)

Imazhe nga përditshmëria e çiftit të njohur turk

Aktorë të ndryshëm turk, me rolet e tyre fituan zemrat e publikut anë e mbanë trojeve shqiptare e madje dhe më gjerë.

Sigurisht se të gjithë adhuruesit e serialit, “Shekulli i madhërishëm” e mbani mend sulltanin, protagonistin e këtij seriali në rolin e të cilit luan aktori, Halit Ergenç

E në rast se nuk e keni ditur, ai në jetën reale është i martuar me aktoren e bukur turke, Bergüzar Korel e cila njihet për rolin e saj si ‘Feridja’ në serialin “Ezeli”. Çifti bashkarisht kanë dy fëmijë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *