Home / Kryesoret / ADEMI-VMRO-SË: MOS I PËRFSHINI DEPUTETËT SHQIPTARË NË CIRKUN TUAJ

ADEMI-VMRO-SË: MOS I PËRFSHINI DEPUTETËT SHQIPTARË NË CIRKUN TUAJ

Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, i ka bërë thirrje deputetëve të VMRO-DPMNE-së që të mos i përfshijnë deputetët shqiptarë në cirkun e tyre.

“Për fat të mirë në jetën politike shqiptare ndodhi unifikimi i subjekeve parlamentare shqiptare e sublimuar në platformë ka shqetësuar shumë njerëz.

Pa dashur të bëhemi pjesë e këtij cirku, sugjeroj, apeloj të vazhdoni me monologjet por pa këmbëngulje në këtë cirk publik të atakoni dhe të përfshini deputetë shqiptarë.

Ne jemi këtu të ofrojmë zgjidhje. Ne nuk duam të bëhmei pjesë e këtij cirku. Thoni çfarë të doni por mos u merni me deputetët shqiptarë,” u shpreh Ademi.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *