Home / Showbiz / Afërdita me shoqe ‘pushtojnë’ plazhin e Miamit (Foto)

Afërdita me shoqe ‘pushtojnë’ plazhin e Miamit (Foto)

Ajo bashkë me motrën e saj Afërditen dhe miken e saj, Xhesika Berberi u shfaqën tejet joshëse, shkruan lajmi.

Së pari ishte Jehona ajo që bëri disa imazhe tejet provokuese, e pas saj edhe Afërdita dhe Xhesika.

Duket se bukuroshet po kalojnë momente të mira së bashku saqë janë të pandashme në çdo hap që bëjnë.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *