Home / Kryesoret / Afrim Zulfiu nga Siniçani është pjestari Shqiptar i njësitit special që u sulmua mbrëmë nga ana e huliganëve (FOTO)

Afrim Zulfiu nga Siniçani është pjestari Shqiptar i njësitit special që u sulmua mbrëmë nga ana e huliganëve (FOTO)

Para disa çastesh Televizioni Koha dha lajmin për pjestarin Hero Shqiptar, i cili u sulmua nga ana e huliganëve maqedonas, ai është Afrim Zulfiu nga fshati Siniçan i Tetovës./Tv Koha

Familjarët e Afrimit i falemenderojnë të gjith qytetarët e interesuar për gjendjen e tijë dhe u shprehën se gjenndja e tijë është jasht rrezikut për jetë dhe se është lëshuar për shërim shtëpiak.

Televizioni Koha i dëshiron shërim sa më të shpejtë Afrim Zulfiut dhe të jetë i fortë si çdo herë siç e kemi parë, kurse huliganëve maqedonas ta marrin përgjetësinë për sulmin ndaj pjestarit zyrtarë./Tv Koha

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *