Home / Showbiz / Afrona tregon linjat, len pa fjalë fansat

Afrona tregon linjat, len pa fjalë fansat

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është shumë e përfolur në mediet rozë.

Ajo ishte bërë lajm që kur ishte kuptuar lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero, transmeton Gazeta Express.

Por së fundmi Afrona ka habitur fansat me foton që ka postuar.

Zakonisht Afronën e keni parë si një modele të bukur e që vishet me shumë stil.

Por tani ajo ka postuar një fotografi ku shihet me veshje sportive duke vënë në pah gjoksin dhe linjat e saj seksi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *