Home / Kryesoret / Agim Nuhiu, ministri Çavkov nuk ngriti telefonatën time

Agim Nuhiu, ministri Çavkov nuk ngriti telefonatën time

Zëvendësministri i Mpb-së Agim Nuhiu në press konferencë tha që Ministri Çavkov nuk ia ngriti telefonin deri në ora 20:30.

Por Zëvendësministri Agim Nuhiu tha që policia nuk e ka bërë punën e duhur dhe lejuan huliganët të hynë në kuvend por paralajmëroi që të gjith policët do të sanksionohen për gabimin e bërë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *