Home / Kryesoret / Aksident i tmerrshëm në Podujevë, 5 të lënduar

Aksident i tmerrshëm në Podujevë, 5 të lënduar

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur në fshatin Metehi në komunën e Podujevës.

Aksidenti ka ndodhur kur dy veturat janë ndeshur përball njëra tjetër, ku sipas burimeve të Indeksonline më këtë rast lëndime kanë pësuar 5 persona.

Pas daljes në policisë në vendin e ngjarjes kanë ardhur edhe autoambulanca ku i ka marrë të lënduarit dhe i ka dërguar në Qendrën Emergjente QKUK në Prishtinë.

Gjithashtu lexo

LSDM: Qytetarët së shpejti do të shfrytëzojnë tarifën e lirë të energjisë elektrike çdo ditë

LSDM-ja përmes një kumtese thekson se qytetarët e Maqedonisë së shpejti do të do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *