Home / Kryesoret / Aksident me lëndime në Veternik të Prishtinës

Aksident me lëndime në Veternik të Prishtinës

Të premten në orën 15:06, derisa një person i gjinisë mashkullore ishte duke vozitur ka goditur me veturë një këmbësore femër shtetase e Maqedonisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen Veternik të Prishtinës.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”- njofton policia.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *