Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, humb jetën një person nga Tetova

Aksident në rrugën Shkup-Tetovë, humb jetën një person nga Tetova

Sot në mëngjes në një aksident komunikacioni në rrugën Shkup-Tetovë, ka humbur jetën 40 vjeçari nga Tetova.

Sipas informacioneve të MPB-së, aksidenti ka ndodhur sot në mëngjes mes orës 06 dhe 08 në autostradën Shkup-Tetovë. Nga MPB thonë se A.D nga Tetova ka humbur kontrollin mbi makinën e tij “BMW” dhe është rrokullisur.

Vozitësi A.D ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *